Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Vienas insulto tapyba akriliniais dažais 8 ml - puikus spalvų specialieji efektai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Kai vieno brūkštelėjimo metodą dažomas kartu su dviejų spalvų, taip, sexy nagų meno poveikis atsiranda. Ryškus ir gyvas vienas 8 ml su dideliu drumstumas sukelia insultas akrilas spalva stebuklinga miniatiūriniai meno kūrinių pobūdžio ir modelį padėtis vinys.
Vieno brūkštelėjimo technika--kurie idealiu atveju yra atliekamas specialiu vienas taktų šepečiu - dirba kartu su dviejų atspalvių, kad yra paimti ir perduoti norimą motyvas teptuku nago paviršiaus. Dekoratyviniai ir lenkti kūryba kaip lapai, gėlės ir drugelio sparnus idealiai tinka šis metodas. Spalvos yra visi intermixable ir turi būti nerūkyta. Gebėjimas mišinys visų spalvų, atskirų niuansų yra įmanoma, atsižvelgiant į unikalų poveikį vienas insulto tapyba Akriliniai gali būti atskiesti su vandeniu. Greitai džiūstantys Spalva ateina į vamzdelį, tai ir Spalva galima švariai pašalinti ir šviesos ir orui.

Tik komerciniam naudojimui / Dėti tik ant dirbtinių nagų arba ant papildomo sluoksnio

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis