Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Efektingas nagų folija Zebra už geriausią Nailart natūralūs ir dirbtiniai nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Efektingas nagų folija, nded taip pat tinka kaip nagų meno elementas akrilo technika faktų. Tai galima naudoti visiškai padengti nagų dizainą arba kaip protingas gaudytojas modeliavimo kontekste. Taip pat ant natūralių nagų, filmas galima lengvai pridėti į jų daug variantų.
Prieš taikant nagų menas folija ant natūralių ar dirbtinių nagų turi tai atnešė į formą, jei būtina, modeliuojama ir kruopščiai nuvalyti. Ypač dėl visiškai panaikinti smulkių dalelių yra skirti dėmesį. Švaresnis nuo mūsų nded internete yra idealiai tinka šiam tikslui. Pasirinkusios tinkama pataisa, nagai, vinis, yra kruopščiai iškedentas išjungti perdavimo juostelės ir sukurti efektingas nagų folija. Tik tada, jei plona Lipnios plėvelės yra puikiai išdėstyti, paspauskite Gerai. Po kelių akimirkų, įspūdingų Nailart yra kūrė naudojant šią techniką, a tada taikyti sandarinimo gelio nagų folija išlieka saugi vieta.
Mūsų speciali Patarimas nagų folija taikymo natūralius nagus: filmas kaitinamas su plaukų džiovintuvas ji pasitraukia kaip pati sklandžiai ir puikiai laikosi nagų paviršiaus.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis