Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Efektingas nagų folija tigras vinis į skirtingų spalvų deriniai

Informacija
+

Efektingas nagų folija von nded taip pat tinka kaip nagų meno elementas akrilo technika faktų. Tai galima naudoti visiškai padengti nagų dizainą arba kaip protingas gaudytojas modeliavimo kontekste. Taip pat ant natūralių nagų, filmas galima lengvai pridėti į jų daug variantų.
Vorm taikant nagų menas folija ant natūralių ar dirbtinių nagų turi tai atnešė į formą, jei reikia, modeliuojama ir kruopščiai nuvalyti. Ypač dėl visiškai panaikinti smulkių dalelių yra skirti dėmesį. Švaresnis nuo mūsų nded internete yra idealiai tinka šiam tikslui. Pasirinkusios tinkama pataisa, nagai, vinis, yra kruopščiai iškedentas išjungti perdavimo juostelės ir sukurti efektingas nagų folija. Tik tada, jei plona Lipnios plėvelės yra puikiai išdėstyti, paspauskite Gerai. Po kelių akimirkų, įspūdingų Nailart yra kūrė naudojant šią techniką, a tada taikyti sandarinimo gelio nagų folija išlieka saugi vieta.
Mūsų speciali Patarimas nagų folija taikymo natūralius nagus: filmas kaitinamas su plaukų džiovintuvas ji driekiasi kaip von, pati sklandžiai ir puikiai laikosi nagų paviršiaus.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis