Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Naktį valymas nagų lipdukas jappy kūrybos nagų modeliavimo
Informacija
+

Nail art turėtų būti idealiai unikali, nes jos dėvėtojui. Naktį valymas nagų lipdukas snieglenčių yra skirtingų variantų ir dydžių, kad kiekvienam klientui bus rasti derinį kad pobūdis yra arčiausiai jos, ar vieną taikomi arba kaip mažas Ornamentas visi nagai. Nagų lipdukai yra speciali danga, kuri bus nutvieksti tamsoje ar Ultravioletinėje šviesoje.

 

Nagų bus iš pradžių parengtas ir paduotas atitinkama forma. Kai bus panaikinta padavimą, nagų lipdukas ant galima uždėti. Norėdami tai padaryti, jie bus nurodytinas aštriu daiktu adata ar pora pincetu, tiksliai pateikti ir spaudžiamas ant nago. Laisvėje sluoksniu, aiškų paltai, viršų kailio ar sandarinimo gelis suteikia jos faktinis blizgesį visą nagų dailės ir tuo pačiu apsaugo ją nuo žalos srityje ir kasdieniame gyvenime.

instrukcijos
+

1 žingsnis: Paruoškite nagų kaip įprasta.

2 žingsnis: Pasirinkti motyvas ir jis traukia su pažymėti objektą, pvz., gerai pora pincetu arba sūkuriai prilipdyti vietoje.

3 žingsnis: Po to įdedami įklija į norimą vietą ant nagu ir paspaudžia lengvai.

4 žingsnis: Tada uždaromos aiškų paltai, kailis ar sandarinimo gelio nagų dizainą. Taigi, Nagų dailė yra apsaugotas.


Patarimas:

Dėl natūralaus nago formos ar vyresnio amžiaus lipdukai gali atsitikti taip, kad šonuose išsiskirti ir nėra sklandus. Tada galite naudoti apgauti naudojant Lipnioji plėvelė. Įdėti lipdukai į daug tamponu gelio ir trumpas apima gabalas per nago. Po sūdymo, folija gali būti traukiama išjungti.Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis