Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart Voratinklis - neįprastų formų gražus nagai
Informacija
+

Nagų dailės rinkinių Spider Web bauda tinklo struktūros nagų. Kaip visiškai padengti dekoravimo arba kartu su prancūzų stiliaus žavinga poveikis gali būti pasiektas. Tinklas bus supjaustytas į formos ir įtrauktas į modeliavimas su akrilo arba gelio.
Norėdami tai padaryti, natūralių nagų yra pasirengusi kaip įprasta. Po gruntas, gruntas ir kontaktų sluoksnis natūralius nagus prieš dažymą apsaugos taikymo, įterpiamas nagų Spider Web vienoje iš papildomų sluoksnių gelio. Formas, kad jos sukietėja gelio ir sėdėti kaip stabili ir gerai apsaugota per modeliavimo. Spider's Web gali būti naudojamas su skaidriais arba spalvos taip pat modelis sluoksniu medžiagos, priklausomai nuo to, atsargiai kartu kyla prašmatnus poveikis. Taip pat, kada taikymo akrilo kaip modelį padėtis medžiagos, jūs veikti. Gatavo modeliai yra dirbtinių nagų. Ji sudaro su sandarinimo sluoksnį, pvz su viršutine danga. Po sūdymo ir išplaunama siurblys yra modelį padėtis nagų aukštas ir ilgalaikis blizgesys ir nulio ir pertraukos-įrodymas uždaromos.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis