Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart Springs leopardas - ekstravagantiška nagų dekoravimas gelio nagai
Informacija
+

Net būtų kažką ypatingo, tada Leopard sukurti vinis spyruoklės galimybę pritaikyti individualius ir neįprastas motyvai ant nagų. Figū modelį padėtis vinis su įmontuotais struktūros. Tinkamą techniką svarbu patogu talpinti ir puikiai atrodo.
Darykite taip, kaip įprasta pirmieji žingsniai nagų, nagų forma, šepečiu ir padengtas gruntas gelis. Užkirsti kelią nagų spalvos, taikoma toliau sluoksnį balinamojo gelio. Nailart tada įtraukiama springs pastato gelio. Tai svarbu, kad pavasarį toks sumažinimas, tai yra šiek tiek mažesnis negu nago plokštelės. Per pavasarį, kitą sluoksnį balinamojo gelio pateikiamas, tada yra išgydoma. Vinis yra modeliuojama kaip įprasta toliau ir sluoksnis po sluoksnio yra modelis vietą vinis, kurie yra spalvoti suprojektuoti pavasarį. Taigi visiškai modeliavimo turi nuolatinių ir šviečia kaip norim, sandarinimo gelis apdaila nevykdoma.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis