Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Fizz karoliukai ir modernią išvaizdą, ikrai, mažų kamuoliukų vinys
Informacija
+

Nagų, yra beveik nieko, kuris neegzistuoja. Naujus gaminius visada yra populiarus ir kuris turi jį pirmą kartą, ypač pavydas. Su mūsų NAIL-EON Fizz Karoliukai galite įrašyti pati vargu ar beneidenden akis. Naudoti ikrų poveikis jūsų nagai. Jums įdomu, dabar tikrai kas turi rasti ikrų jūsų nagai. Nieko! Tik poveikis.

Naujoji tendencija yra jo vardas. Ikrai yra ne tik išskirtinis delikatesas, jis taip pat jau yra žinomas kaip nailoninė kovojant su raukšles. Taigi, šis išskirtinumas yra skirtas kokiai nagus. Žinoma ne realus ikrų, bet maža karoliukai, kuris sukelti būtent šį poveikį.

Sukurti unikalų 3D efektą su mūsų Fizz karoliukai. Jums reikia spalvos laku. Taikyti ją į dviejų sluoksnių vinis. Geriausiai, jums individualiai dirbti kiekvieną vinį, kad dažai labai greitai džiūsta. Dažai yra šlapias, Pabarstykite atitikimo maži karoliukai. Jei taikoma visą nago, dar kartą paspauskite karoliukai ir tegul sausi nagai.

Naudokite mūsų aukščiausios kokybės produktai jūsų labiausiai gražus nagų meno kūriniai. Mūsų produktai yra laikantis Europos standartų reikalavimus.

Matmenys
+
0.021 Metras (m)
0.038 Metras (m)
0.085 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis