Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nailart intarpų-auksu inkrustacija gerai nagų dizainas
Informacija
+

Subtilus meno kūrinių, pagaminti iš auksu metalo akto nagų dizainas elegantiškas ir ekstravagantiškų vienu metu. Nailart intarpai yra dekoruoti maži cirkonio ir Kibirkščiuojantis šiuo gražiai. Indėlininkams, akrilo ar gelio sluoksnis yra įtrauktas spalvingas nagų dailės išvaizdą.
Aukso blizgus nagų dizaino nagų intarpų iš indėlininkų & auskarai gali būti gana paprasta. Iš anksto nago nustatoma kaip įprasta ir pumpuojamas. Intarpai yra įtraukta į sluoksnio struktūrą ir tinka akrilo pvz gelis modelis sluoksnių. LR įsakymu kitos skaidrios sluoksnių mažas indėlininkų yra gerai apsaugotas viduje modelį padėtis. Tai ypač ekstravagantiškų ir elegantiškas. Galutinis sandarinimo sluoksnis užtikrina maksimalią apsaugą ir blizgančios. Akrilo-kaip modelis sluoksnių gelio sluoksnis gali būti įrengtas į viršų, todėl įbrėžimams atspariu ir visam laikui spindinčios nago plokštelės. Blizgus efektas kai akrilo modelis per galutinį lenkų, blizgus arba greita baigti čia pateikti reikiamos koncentracijos nago.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis