Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų tatuiruotės prancūzų stiliaus papuošalai sidabras - prancūzų Nailart
Informacija
+

Nagų tatuiruotės prancūzų stiliaus papuošalai sidabras pareikšti naują Prancūzijos atrodo natūralūs ir dirbtiniai nagai. Silver Papuošalai gali būti prilipęs prie galiuko nago ir daug daugiau Nagų dailės elementus galima derinti. Ar natūralius ar dirbtinius nagus, akrilo arba Gelis modeliavimo, sidabro Prancūzijos lipdukai visada yra geras pasirinkimas.

Kad nagų stiliaus tatuiruotės Prancūzijos papuošalai sidabras ilgai laikyti ant nagų ir optimaliai įsigalioti, nagai paruošiamas kaip įprasta. Į Natūralių nagų yra archyvuojamos modeliavimo ir naujais akrilo arba gelio. Pasirinktai nagų lipdukai bus ant gatavo nagų motyvas ir šiek tiek prispaudžiamos žemyn, jo perteklius failą arba Nagų kirpimo pašalinami. Vienas suteikia ilgai užlaikytas nago galutinis plomba kaip apdaila. Ši priemonė taip pat Jei nagų dailės lipdukai natūralius nagus. čia pavyzdžiui aiškų paltai, patartina apsaugoti nagų ir nagų tatuiruotė ir suteikia ilgalaikį blizgesį.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis