Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Nagų meno tinklas - tiulio formų nagų modeliavimo
Informacija
+

Nagų dailė yra iš tiulio skirtingų spalvų. Šis ornamentu iš formų nustato specialias akcentai ant nagų ir suteikia jam tinklinės tekstūros, kad atkreipia dėmesį į save. Tinklo gali būti naudojamas kaip apdailos vinis arba susiję su prancūzų stiliaus.
Pagal gelis modeliavimo Nagų dailė yra įtrauktas tinklo ant nagų. – Pirmasis žingsnis natūralių nagų kaip įprasta paruošti, padengtas gruntas ir gruntas gelis yra padengtas. Kontaktų sluoksnis saugo nago nuo spalvos. Tiulis NET į norimą formą ir į drėgnas sluoksnis pastato gelis. Tada figūros papuoštos dar sluoksnį balinamojo gelio ir yra nustatomos taip pat ant nagų. Po sūdymo, nagų yra modeliuojama, ant paskutinio sluoksnio, viršutine danga yra taikomos kaip apdaila. Plombos užtikrina įbrėžimams atspariu ir patvarių nago plokštelė su ilgas švyti. Valytojas ar apdorojant poliravimo naftos valymo sustiprintas blizgesį veiksnys.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis