Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2017
Nagų lipdukas vasaros - nagų dailės lipdukai vasarišką
Informacija
+

Nagų lipdukas vasaros sultingas vaisius motyvai, gėlių, akto delnų ir širdies iš stiprios spalvos ypač Linksmų ir ryškus. Vasaros vinis yra su Nailsticker puikiai ir lengvai pritvirtinkite ant nagų. Antspaudas yra apdailos užtikrina ilgai laikyti.
Išlaikyti nagų dailės nagų lipdukai vasarą atrodo rinkinys profesionaliai su ilgais nagai turi būti ruošiami gerai. Taikymas yra įmanomas natūralios, tiek dirbtinės nagai. Vinis yra manicured, ar modeliai, ir tada filed forma. Spalva coatings visų rūšių yra kaip danga tinka Nalart lipdukas vasaros dizainas, atsargus kaip per stiprus spalvos yra vienodai tinkamos. Ant švaraus paviršiaus nagų, mažų atskirų motyvų kaip kreipiamasi yra pateikiami ir šiek tiek prispaudžiamos žemyn. Čia pora pincetu, su kuria nagų tatuiruotės gali būti pašalintas iš vežėjo filmas tinka kaip geriausias darbo įrenginiams. Kad nagų ilgą klijuoti lipdukus ant nago, plomba sudaro nagų dizaino pabaigos. Sandarinimo gelis tinka kaip apdaila, ar net aiškiai kailio apsaugai ir valymas nagų gali būti taikomos.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis