Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų lipdukas kvadratų - ir apskrito modelių - grafinis spalvinga vinis
Informacija
+

Su nagų lipdukas kėbulo ir Apskrito modeliai tampa vaikų žaidimas nagų dizainas. Kad motyvai yra klijuoti tiesiog ant nagų ir užplombuotos. Atskiri motyvai, į į įvairių spalvų yra prieinami, gali būti dėl įvairių sujungti unikalus nagų meno kūriniai.
Prieš taikant nagų lipdukai turi kaip įprasta paruošti nagų būti. Kai natūralių nagų yra kruopščiai manikiūro, bus tada nagų formą puslapio norimą paduotas ir gali būti pumpuojamas. Į Modelis gali nagų yra pastatytas kaip įprasta akrilo ar gelio, kaip atnešė. Švarus, be dulkių ir sausų nagų plokštelės, jis gali dabar Galima priklijuoti nagų lipdukas kvadratų - ir apskrito modelius. Pasirinkta tema bus atidžiai atimama iš filmo - pvz su pora pincetu - ir dėl nagų pasigirti privačiu. Atsakomybės sukurtas švelniai paspaudus. Yra tai, kad Nail art linksmas spalvos nagų tatuiruotės baigtas, galite vinis būti sandariai uždarytos. Viršutine danga yra idealus, kita vertus, taip pat yra Aiškiai nustatyti nagų lipdukai ir nagų su ilgalaikį blizgesį pertempti.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis