Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nagų lipdukas holograma bangos - Nailart kartą skirtingai
Informacija
+

Priklausomai nuo to, šviesos dažnis, nagų lipdukas holograma mirguliavimas bangos visų spalvų. Šie nagų dailės lipdukai pritraukti dėmesį su saugumo ir gali būti naudojamas naujoviškas ir ekstravagantiškų visiškai padengti dizainas ant natūralių bei dirbtinių nagų. Lipdukas gale užsandarinamos ilgai užlaikytas ir blizgančios.
Taikyti nagų lipdukas holograma bangos nagų rengia įprastu būdu. Nagų dailės lipdukai tiesiai į natūralius nagus įklijuoti, forma, tai turi būti poliruoti, švari ir sausa. Visiškai padengti nagų dailės įvyksta modelį padėtis nago su akrilo ar gelio nagų yra visiškai modeliuojama ir formos. Nagų lipdukas pašalinama iš atraminio lakšto, ant nago, ir vietos. Švelniai spausdami ant lipduko gauna savo sukibimą su nago plokštelės. Taip, kad nagų dailės ilgą ir patikimą lieka vietos, galiausiai nagai yra sandarus. Gali būti naudojamas arba viršutine danga kaip sandarinimo gelio ar net aiškiai laku.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis