Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų folija leopardas - madinga džiungles ieškoti klijuoti
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų folija Leopard veikia kaip vinis laukinių ir egzotinių kartu ir puikiai papildo seksualus provokuojanti apranga. Filmas su folija klijai nustatyti ir galite pobūdį, kaip naudojami dirbtiniai nagai. Kaip visiškai padengti ar nagų meno apdailos folija skirtingi variantai gali būti taikomos. Patvarumas ir blizgesio faktorius proporcingai didėja ir plomba.
Taikyti nagų folija, leopardas atrodo, nagai turi būti švarus ir sausas, švarus, siurblys ir Zellette pašalinami riebalai nago plokštelės vienu metu. Tai yra svarbu, kad gerai limpa ypač su natūralių nagų. Folijos klijai dedami plonu sluoksniu ant nago plokštelės. Per trumpą laiką, tai keičia jo Spalva nuo paukščių skaidrią, tada nagų folija yra pateikiami ir su vietoje sūkuriai ar raudonmedžio lazdelės nuspaustas. Po kelių sekundžių klijai džiovinti, gynėjas gali būti pašalintas. Vinis yra tada dekoruoti arba galiausiai užsandarinti. Pastato gelis gali būti naudojamas taikant dirbtinio nago folijos. Skaidrus gelis sukietėja šiek tiek, tada filmas yra paspaudžiamas ant ir gelio sukietėja visiškai. Čia svarbu panaikinti perdavimo filmas su kratytis. Vinis yra tada visiškai stiliaus ir baigė su viršutine danga.
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis