Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų dizaino nagų blizgučiai 2mm - blizgantis indėlininkų daug spalvų
Informacija
+

Su 2mm leidžia jums lengvai kurti išgalvotas nagų blizgučiai nagų dailės, pati. Spalvinga formų yra išsibarsčiusios pagal specifikacijas arba platinamas atskirai su pincetu. Labai lengva taikyti, priklausomai nuo asmeninio skonio, spalvinga arba subtilios spalvos nagų dailės sukurti.
Taikyti blizgučiai blizgučiai, nagai paruošiamas kaip įprasta modelio vietą. Blizgučiai tiesiogiai į prakaitavimas dūmuose gruntas gelio sluoksnis būti įtrauktas po užsakymo gruntas ir gruntavimo sluoksnis. Šis labai įstrigo indėlininkų modeliavimo ir būti ne išjungti. Jis neabejoja, kad ir blizgučiai guli šalia ir ne viena kitos. Jei reikia, pincetu gali būti rūšiuojami ir pastačius į. Su pastato gelis, nagų yra daugiau netikrins ir suformuotos tobulas kreivė C. Su viršutine danga yra šį nagų, kuri veikia iš jų ryškių spalvų kaip gaudytojas ir gali būti derinamas apranga ir proga apdaila.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis