Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Nagų meno nagų folijos klijai-retro stilius - touch 8-ojo dešimtmečio

Informacija
+

Turėtų gauti labai ypatinga nagų dizainas, nagų dailės nagų filmas yra savarankiškai klijų - retro stiliaus idealiai tinka. Kad akinantys dailios retro stiliaus conjure akcentai ant nagų, kuris yra puikus, kaip gaudytojas. Per mažai folija jis gali būti taikomas lengvai pastato gelio arba plombomis.
Darbas su nagų dailės nagų folija klijai - retro stiliaus yra labai paprasta. Nagų atliekama kaip įprasta, folija arba gali būti įtrauktas per struktūra gelio arba gali būti įklijuoti tiesiai po viršų kailio. Švarus ir sausas paviršius yra svarbi saugi rankena Naiart įklijos. Taip pat patartina šiek tiek grubus nago plokštelės su buferiniu tirpalu. Naiart filmas yra suskirstytas į reikiamą, pincetas motyvas galima iš vežėjo vidutinės atsargiai nuimti ir ant nago į norimą vietą. Šiek tiek paspauskite folija yra nustatytas ir gali būti apsaugotas tada su sluoksnio struktūrą gelio arba tiesiogiai per plomba. Dėl galutinio nagų valymo ar poliravimo naftos naudojimas užtikrina ilgą blizgesį.

Matmenys
+

0.006 Metras (m)
0.105 Metras (m)

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis