Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų dailė Rašiklis
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Nagų dailė Rašiklis

Tapyti kaip menininkas. Ploniausias linijas ant mažyčių plotelių, dailias figūras ir paveikslėlius, kurie yra kruopščiai nutapyti ir dar turi tilpti ant nago – tai nago menas. Tapant ant nagų negalima naudoti teptukų ir kitų stambių įrankių, nes nagų menui reikia plonyčių linijų – tad menas kuriamas rašikliu. rašiklis – tai 10 ml flakonėlis, užpildytas laku ir pagamintas su plonyte metaline viršūnėle, su kuria ant mažo nago galima tapyti smulkiausias meniškas detales. Žinoma, ant nago galima klijuoti Sticker dekoracijas arba Bindi, kurie yra jau nutapyti ir paruošti puošimui, bet gražesni yra ranka tapyti mažieji meno kūriniai, kurie gali žavėti 48 skirtingomis spalvomis. rašiklį galima įsigyti kaip paprastą vienspalvį laką bei blizgių atspalvių, žėrinčių spalvų ir daugelio įvairiausių spalvų laką.

Rašikliai gaunami tiesiogiai iš gamintojo. Mes Jums užtikriname, kad produktai yra aukščiausios kokybės, nes visuomet atitinka Europos kokybės standartus. Rašiklį paprasta naudoti, nes su spalvotu laku tiek ant dirbtinio nago, tiek ant natūralaus nago galima tapyti ploniausių linijų piešinėlius. Jei norite šiuo rašikliu kurti mažuosius stebuklus ant savo nagų, Jums nereikia nei ypatingo talento, nei išsilavinimo. Jums tereikia trupučio fantazijos ir ramios rankos. Arba nagų dizainerio, kuris nagų grožio salone ant Jūsų nagų nutapys mažyčius paveikslėlius. Rašiklis naudojamas ir nagų grožio salonuose.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis