Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
KONAD kolekcija štampavimo šablonas - daug motyvai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Su į KONAD kolekcija štampavimo trafaretas lengvai tampa tiksliai Nailstyling. Šablonas yra pagaminta iš metalo ir gali būti naudojamas vėl ir vėl atsargiai gydant. Geriausių rezultatų pasiekiama su štampavimo lakai KONAD. Tai yra taip pat prieinama nded parduotuvė.

Štampavimo nagų lakas norimą Spalva šalia atitikimo šabloną puikus štampavimo po KONAD metodas, taip pat yra kamščiatraukis, ir antspaudu. Štampavimo nagų blizginimo pranašesni tuo, kad jie sausas lėčiau ir būtų tokių yra ramioje, tiksliai naudotis, palyginti su kitų nagų lako. Visa įranga yra parduotuvėje kaip atskirus komponentus arba taip pat rinkinyje. Nagų lakas yra taikomas KONAD šablonas kolekcija štampavimo ir atimamos tada sklandžiai su mentele. Jei norite, taip pat įvairių štampavimo motyvais, įvairių spalvų gali taikoma kiekvienam nagų. Antspaudas yra šabloną ir perduoti jį greitai su geležinkelių eismo ant nago paviršius yra paruoštas. Vinis yra pasirengęs, viršutine danga užtikrina, kad štampavimo ilgai šviečia visam laikui ir papuoštas nagai.


Matmenys
+
0.002 Metras (m)
0.254 Metras (m)
0.18 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis