Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Katė holograma Rodyti 3 x 6 mm.
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Apakinti katė nuo apvalios holograma ekranas 3 x 6 mm 12 spalvų puikiai tinka, kai blizgantis ir ryškus akcentai turėtų būti įtrauktas į vinis. Ašaros formos cirkonio yra įspaustas į Modellagemasse ir atitinkamai priklausomai nuo medžiaga turi būti vulkanizuojama. Plomba užtikrina ilgaamžiškumą ir ilgai valymas.
Prieš katės akys nuo ekrano kaip nagų dailės gali būti įtrauktas, akrilo ar gelio nagai turi būti įrengtas kruopščiai. Natūralių nagų yra paduotas ir kuri paprasčiausiai aptašyta. Gruntas užtikrina reikiamą sukibimą nagų gruntas. Sluoksnis modelį padėtis nago su kreivė C sluoksniu dabar, paskutinis sluoksnis struktūra, įtraukti cirkonio nuo katės noras holograma Rodyti 3 x 6 mm. ir su grūdinto arba su džiovinti. Taigi, indėlininkai sulipti į dirbtinių nagų. Viršutine danga prašoma ilgą tinkamumo vartoti ir blizgančios. Sandarinimo gelis yra nudažyta plonu sluoksniu ant nagų ir atsparios UV šviesoje dvi-keturias minutes. Po veikimo valymas ir poliravimas, šviečia nagai ilgą laiką ir yra nuolat atsparus įbrėžimams.
Matmenys
+
0.025 Metras (m)
0.005 Metras (m)
0.025 Metras (m)
Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis