Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Fullcover nagų tatuiruotės gėlių dizainas - greitai ir atskirai
Informacija
+

Gerai vinis su minimaliai pastangų Jūs galite vinis su į Fullcover sukurti tatuiruotės gėlių dizainas. Į Juoda gėlė papuošalus dedami ant paruošto siekė savo tikslo ir užklijuoti viršutine danga. Taigi reikia nuolat Nagų meno, kad atrodo elegantiškai ir individualiai ir tuo pačiu metu liesti romantika duoda.
Lipdukas taikymas lengvai. Pasirinktus vaizdus yra iškirpti atidžiai su žirklės ir forma. Taigi filmas lengvai išsprendžia iš pagrindo popieriaus, tatuiruotės bus Fullcover nagų gėlių dizainas maždaug minutę į dubenį su vandeniu. Su pincetas, nagų tatuiruotė yra nuimti ir ant nago. Po likusiai drėgmei su tam Zellette yra kruopščiai registruojami, kuri tęsiasi Plėvelės ant nagų sklandžiai ir gali būti uždaryta po džiovinimo. Į Gali būti naudojamas gamtos taip pat akrilo ar gelio nagai. Paieška: per trumpą laiką sukelia ilgalaikį Nagų dailė, ypač įspūdingas veikia.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis