Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Crystal akmenys ekranas (apvalus) 1 mm
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Sidabro karoliukai taikymo ekranas yra labai paprasta. Tauriųjų efektus, kurie tokiu būdu, įsivaizduoti beveik neribotos. Indėlininkai kaip atskirus gabalus, arba įvairių dydžių termopresu ant nago išsibarsčiusios. Lengva naudoti ir patogu pašalinti ekrano yra ypač naudinga.
Prieš rodote dizainas nail art perlai nuo Crystal akmenys (apvalus) 1 mm, nagų nustatytas kaip įprasta. Gruntuotas natūralius nagus, norimą kreivė C susidaro sluoksniais. Galutinis dar drėgnas kailis, akrilo, stiklo pluošto ar gelis yra ºC ir cirkonio. Šepetys su geliu yra sudrėkinta, lengvai teptuku stick akmenys ir gali būti pateikiami ant nagų. Iš grūdinimas UV šviesos gelio arba sauso oro akrilo modelis sluoksnių, su cirkonio yra stabili dėl nagų. Valymas suteikia nuolatinės pagalbos ir papildomų plomba. Specialus gelis tai atsibodo su taikomas vinis ir išgydyti. Per valymas ir poliravimas įbrėžimams atspariu gauna norimą ilgalaikį blizgesį suomių.
Matmenys
+
0.025 Metras (m)
0.005 Metras (m)
0.025 Metras (m)
Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
1
Apžvalga
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis