Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Blizgučiai prancūzų - prancūzų Nailart su spalvinga viršuje nagų lipdukas
Informacija
+

Prancūzijos nagai dar kitaip bendradarbiauti su Sukurti Brokat Prancūzijos nagų lipdukas. Vietoj klasikinės baltos spalvos Nagų Patarimas yra rasta šio Variantas putojantis nagų dailės su grafika arba gėlių modelius. Prancūzijos viršų susidoroti lengvai apie į modeliuojamos nagų priklijuota ir užantspauduoti.

Blizgantis Prancūzijos nagų lipdukai taikymas lengvai. Į Nagų yra kaip įprasta manicured arba modeliai su akrilo arba gelio. Yra tai, kad galutinė forma nustatyta, paviršius išvalomas, nago plokštelės turi būti dulkių ir sausa. Kelionės motyvas iš čia siūlomų Blizgučiai Prancūzijos nagų lipdukai bus traukiamas švelniai iš popieriaus, idealus ar tai pora pincetu. Nagų lipdukai kai bus tada viršutinė dalis nago vieta ir šiek tiek prispaudžiamos žemyn. Tai prancūzų Nagų dailė blizgučiai įsigalioja jau beveik baigta. Už ilgalaikį ilgaamžiškumą plomba, pvz su sandarinimo gelio daro nagų. Tai tepamas plonu sluoksniu ir atsparios UV šviesoje.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis