Sertifikuota internetinė parduotuvė
Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
3 metų garantija apie visus prietaisus
Daugiau kaip 150 LED geliai
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų studija įranga
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Su nded studija kėdė nepavargstant darbas studijoje
Informacija
+
Galite sukurti puikus nagų modelis sluoksnių ir gražiausių nagų dailės, jums reikia ant tinkamo stalo be tinkamų priemonių ir medžiagų. Padaryti tinkamą darbo kėdė yra labai svarbus dalykas. Siūlome jums naujos kėdės, kurį galite pasirinkti pagal skirtingas spalvas pagal jūsų pageidavimus ir tinka jūsų organizacijai. Kėdės aukštį galima reguliuoti, galima atskirai reguliuoti savo ūgį. Prie atkaltės siūlo yra atsipalaidavęs sėdimoji vieta. Kėdės yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos.
Mūsų kėdės yra ne tik nagų salonas. Jie taip pat yra puikus sėdėjimo galimybė bet bosas ar vadybininkas savo stalo. Iš kėdės kojų vaidmenys padaryti vietos pakeitimas erdvėje greitai ir lengvai.
Įtikinti save mūsų produktus ir nereikia nervintis ilgesniu nepatogių kėdžių, jūs apsunkinti darbą. Naudokite vieną iš mūsų kėdės gauti savo darbą greitai ir be nuovargio galite. Mus rasite už viską, ko reikia nuostabioms nagai ir kūrybinės nagų dailės medžiagų. Galite pasikliauti mūsų metų patirtį gaminant ir mūsų puikus aptarnavimas.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
4
Apžvalga
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis