Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų studija įranga / Nagų lenteles
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Nagų lenteles

Nagų salonas vežimėlis Nagų lenteles Nagų salonas vežimėlis
86,80 € *
nded mėlyna/balta nagų stalo Nagų lenteles nded mėlyna/balta nagų stalo
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
nded nagų stalo Brown Nagų lenteles nded nagų stalo Brown
147,78 € *
3,28 € / 1000 g
Nagų salonas vežimėlis Nagų lenteles Nagų salonas vežimėlis
348,60 € *
Nagų salonas vežimėlis Nagų lenteles Nagų salonas vežimėlis
590,36 € *
Stalai - praktinių ir svarbiausių baldų ir nagų salonas nagų
Nieko, nagų salonas dirba be teisės darbo vietoje. Nagų stalai turi joms taikomi skirtingi reikalavimai, kad jis lengvai galėtų ne tik klientui, bet ir nagų pati dizaineris veiksmingai ir ergonomiškai tinkamai dirbti. Be įvairių įrangos studijoje pvz., darbo medžiagų ir interjero, nagų stalo yra svarbiausia dalis baldų. Kosmetikos lenteles yra skirtingos versijos ir atitinka tiek aukščiausios dizaino studija kaip svarbus kriterijus, susijusius su ergonomika, erdvės paskirstymas ir medžiagos.

Nagų lentelių gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Visada svarbu, kad countertop per įvairias skysčiams ir medžiagoms, nagų, yra atsparios. Taip pat turi būti lengvai valomos plokštelės ir būti atsparūs mechaninių pažeidimų. Ypač dažnai galima rasti darbo paviršių todėl dengtos medžio arba melaminas versija. Gera darbo paviršiaus yra lengvai valomos ir dezinfekuojamos ir siūlo vietos Rankiniai pagalvėlės, UV lempa ir kitais Nailart reikmenimis. Taip pat Išskleidžiami stendai, geriausias matomumas ir kitos įrangos ant countertop gali būti integruotas kaip apie darbo vietoje.

Geras nagų lentelė yra įrengta įvairių stalčiai ir skyrių. Taigi, visos įrangos, reikalingos modeliavimo ir manikiūro gali būti laikomi sukrauti lengvai ir greitai pasiekiamas. Integruota stalčiai, failus, vietoje swirls ir įvairūs geliai ir dažų vieta rasti didesnius konteinerius pvz pvz laikymo buteliuose su siurblys arba lako valiklis gali būti saugoma ir seifai. Ypač jei erdvė yra ribota, gerai organizuota manikiūro lentelėje gali būti viskas, ko reikia profesinės nagų dizainas įrangos. Sklandžiai ir atsparių paviršių patalpose visada suteikia švaros ir higienos. Paviršių galima lengvai valyti drėgna šluoste ir net atsparios medžiagos, naudojamos nagų salonas ir skysčių, taip pat countertop.

Nagų pasirinkti lentelė nagų meno kūrinys yra visada taip pat esamą erdvę į. Pati lentelė turėtų būti laikoma, kad jis nebus atspindimi nuo lubų šviesos arba lango. Tai ideali vieta jei šviesos šaltinio pusėje paliekamas ant stalo.
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis