Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų studija įranga / Kosmetika melas

Kosmetika melas

Kosmetinė kėdė hyd. 210 juoda Kosmetika melas Kosmetinė kėdė hyd. 210 juoda
473,60 € *
Podium kėdė hidraulinė Azzurro 713a balta Kosmetika melas Podium kėdė hidraulinė Azzurro 713a balta
1.105,92 € *
Pedikiūro kojelė ant akto baltos spalvos Kosmetika melas Pedikiūro kojelė ant akto baltos spalvos
59,25 € *
Kosmetinė kėdė hyd. Spa 218 pedi white Kosmetika melas Kosmetinė kėdė hyd. Spa 218 pedi white
394,60 € *
SPA grožio lova Azzurro 838 4 stiprus. Kosmetika melas SPA grožio lova Azzurro 838 4 stiprus.
2.369,91 € *
Kosmetika melas - patogūs baldai klientų ir kosmetologė
Medž sofomis turi atitikti kiekvieną reikia skirtingai. O jis atvyksta itin patogus, komfortiškas meluoti klientams, nagų dizainerė ar kosmetologė turi atitinkamas funkcijas dirbti veiksmingai ir profesionaliai. Gražaus dizaino baldai nagų ir grožio studijoje gali būti visiškai skirtingai įrengti priklausomai nuo jūsų biudžeto ir reikalavimas.
Bazės modeliai paprastai yra pigesnės ir gali būti nustatytas hidrauliniu arba rankiniu būdu. Puslapį suteikti pavyzdžiui poilsio ir jų polinkio, taip pat kojų ir pėdų dalys. Dažnai galima sėdėti padėtį ir kampai taip pat susirūpinimą parametrus pvz., butas gulėti. Ši pozicija yra naudinga ypač veido ir kūno masažą. Universalus sofos nustatyti nugaros detalė kaip pėdos dalis paprastai turi svertą, leidžia jums nustatyti norimą poziciją. Lankstus ir gerai minkšta porankiai automatiškai prisitaikyti prie pasirinktas pareigas. •Darbinio aukščio, arba sėdynės aukštis tada Hidrauliškai valdomas ranka ar koja pedalo.

Pusė - ar net visiškai elektra valdomomis kosmetikos susirūpinimą yra patogiau naudoti. Nugaros ir pakoja ir sėdynės yra paprastai panašūs atlikti tokius pagrindinius modelius, atskirų komponentų elektros distanciniu pulteliu, kuri yra sujungta kabeliu prie kėdės. Kėdėje yra variklių, kurie valdomi atskirai ir taip be galo į norimą poziciją posėdžio vertikaliai iki horizontalios universalus sofos. Aukštos kokybės modeliai turi vadinamąją užraktas langelį. Elektros sistemos būtų galima užrakinti, kad neteisėtai gali daugiau reguliuoti saulės.

Kai kurie modeliai turi bevielės nuotolinio valdymo arba masažas yra daugiau funkcijų kaip pvz vienas tai yra lankstymas kojų - ypač pedikiūrui praktiškai. Taip pat yra rotacijos kosmetikos susirūpinimą. Kosmetikos susirūpinimą mažos bazės yra ypač taupo ir ideali darbo, tai dar didelės masės, taip, kad lentelė būtų stabili ir saugi.

Tinkama higiena yra svarbi nagų dizaino ir grožio salonas. Kosmetikos susirūpinimą yra įrengtos patvarios ir lengvai valomos apmušalai oda. Paviršiai gali būti atkurta su atitinkamų Dezinfekuojantis purškalas arba vos drėgna šluoste po kiekvieno naudojimo higieniškai grynas valstybei.
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis