Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų studija įranga / Kosmetika kėdės

Kosmetika kėdės

Kosmetika kėdės - komforto daug variantai
Svarbiausias bruožas klientui ne kosmetikos kėdė yra patogūs ir gerai paminkštintas sėdynės. Reguliavimo galimybės, labai patogus sėdynės padėtį galima nustatyti kiekvieno gydymo metodas ir buvimo studija yra atsipalaidavęs malonumą. Parametrus galima gerai, kaip esthetician arba nagų dizaineris, nes ji gali atsipalaidavęs darbo ir galimybę visada ergonomiškai tarpusavyje ir jų klientams.

Visų pirma, į modelius parametrus ir kontrolės metodai skiriasi. Paprasčiausias yra rankinis kėdės, kosmetika. Grid kontrolės gali reguliuoti atlošas ir pakoja. Nors energiją vartojančių ir šiek tiek nuobodų, paprastas mechanika bet atsispindi už priimtiną kainą. Rankiniu būdu modeliai yra tinkamas, ypač kai kėdės turi būti sureguliuoti ne dažnai. Taip būna, pavyzdžiui, su manikiūras. Todėl šie modeliai kaip originaliąją įrangą naujai suformuota nagų salonas yra puikiai tinka.

Hidraulinis grožio kėdės suteikti daugiau komforto požiūriu reguliavimo galimybės. Paprastai jis turi bendrą koregavimo mechanizmus. Nors elementai yra rankiniu būdu arba elektra reguliuojamas, darbo aukštis iki pedalu kėdės hidrauliškai reguliuojamas. Sureguliuoti poziciją, tada dažnai dar ranka turi būti taikomos. Taip pat šios rūšies kosmetikos pirmininkas yra ypač tinkamas, kai mažai turi būti pakoreguota.

Kosmetikos pirmininkas ateina su maksimalų komfortą. Keli varikliai valdomi distanciniu pulteliu, leidžianti patogiai ir be galo kintamosios koregavimas iš atskirų dalių. Priklausomai nuo to ar kosmetika kėdės dvigubą, trijų ar net keturių gali būti koreguojama, pridedamas prie atitinkamą numerį variklių ant kėdės ir patikimai kontroliuoja polinkio kampas. Pvz. pagalvėlė, atlošas, sėdynės aukštis ir snukio dalies koregavimai yra įmanoma. Rezultatas: klientas, ar klientas sėdi visiškai patogiai ant kosmetikos kėdė ir gali išgyventi net ilgiau gydymo atsipalaidavęs.

Nagų dizaino ir grožio profesionalai, kurie nori visiškai numeryje yra mobiliojo ryšio klientų, naudodamiesi mobiliojo kosmetika kėdės. Lengvai transportuoti kėdės yra lanksčiai reguliuojamas ir labai patogus. Taip pat čia nauda laikoma akupunktury įvairių funkcijų ir baidarėje.

Svarbu kosmetika kėdė yra apmušalams. Tai turi būti patogus klientams, viena vertus, kita vertus, bet taip pat, lengvai ir higieniškai švarų. Dažnai, todėl paviršių sudaro odos ar panašia medžiaga. Lengva priežiūra paviršiai gali būti dezinfekuojami, paviršiaus purvas lengvai nusivalo su drėgnu audiniu.
Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis