Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų / Stiletto Patarimai
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Stiletto Patarimai

Pildymas 50 vnt stiletto patarimai Stiletto Patarimai Pildymas 50 vnt stiletto patarimai
1,29 € *
Nagų Patarimas langelį stiletto patarimai Stiletto Patarimai Nagų Patarimas langelį stiletto patarimai
from 7,85 € *
Stiletto Dizainas Patarimai Stiletto Patarimai Stiletto Dizainas Patarimai
5,67 € *
Stilletto šabloną 500 St Stiletto Patarimai Stilletto šabloną 500 St
11,95 € *
Stiletto Nagai - Veiksmingas Nagai su Stiletto Patarimai arba Sabloną

Įžymybės padaryti: stiletto nagai jau visiškai atitiko tendenciją ir papuošti nagai su ypatingojo nagų dailės. Specialios optika dirbtinius nagus, kurie yra pateikiami stiletto patarimų ar šablonai, daro puikų paveikslą su paprastos konstrukcijos ir užtikrina nustebęs, kad nuostabus vaizdas. Yra Ekstrawagancko formos vinis su nagų dailės elementus iš nded asorti, poveikis geliai arba poveikio, UV nagų lakas pridėta, yra miniatiūriniai meno darbų, kurie lieka atmintyje.

Dirbtiniai nagai vadinamos stiletto nagai priekinės dalies taško. Šis Patarimas gali būti subtilus atsižvelgiant į tai, prašymas arba labai suformuota. Tobuli nagai tarnauti stiletto vinis patarimai, kurios suteikia formą ir būti pritvirtinami su nagų klijai ant natūralių nagų. Tai taip pat galima naudoti specialias pažymėjo formos šabloną, kuris tarnauja kaip šabloną meno nails akrilo, stiklo ar gelis. Bet kuriuo atveju, nagų kaip įprasta sluoksniai, medžiagos tikroji yra atsparios ir norimą nagų meno kūriniais. Stiletto nagai gali būti labai aštrių ir labai ypač ryškus dizainas. Kasdien daugiau stiletai yra tinkamas, o todėl, kad visa veikla lengvai atlikti.

Gerai manicured rankas ir kruopščiai paruoštas Natūralūs nagai yra gražus stiletto nagai, kuris nuolat kaip dirbtinių nagų pagrindas. Pirmiausia, natūralių nagų yra pildoma, pašiurkštinti buferiniu tirpalu, ir su klijavimui agentas, spalva vadinamasis gruntas skirtas stiletai kaip faktų. Plonu sluoksniu gruntas gelis gaunama džiovintų gruntas. Gruntas yra išgydyti UV arba LED šviesa ir nagų plėtros pagrindas. Priklausomai nuo procedūros stiletto ant šablono patarimai arba Durklas ir nagų susidaro. Dizaino dizainas yra kaip įprasta galimybes. Taigi gali būti vinis, prancūzų stiliaus, su fantazija vinis arba kaip lyguma dažytos dirbtinių nagų su ryškių spalvų arba dengimo medžiagos skirtos.

Stiletto kulnais, kurie gavo savo pavadinimą iš Italijos stiletto, labai aštrių adata ginklą, dizainas priemonė dažnai taip pat Šablonai yra naudojami. Lankstus stiletto modeliavimo šablonai gali būti naudojami su akrilo ar gelio ir yra pateikiami aplink piršto galiuko. Šablone stiletto formos nagų, nagų yra išgydoma, šablonas yra lengvai pašalinamas. Stiletto nagų patarimai yra dar vienas populiarus variantas gaminti nėrinių nagų forma. Tokie yra ir jie klijuojami į tinkamo dydžio natūralius nagus su nagų klijai įvairių rūšių su ir be modelius. Tada nagai bus tvarkomi kaip įprasta.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis