Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017
Pildymas 50 vnt krašto patarimai - nagų patarimai sandėlyje
Informacija
+

Nagų salonas, krašto patarimai įvairių dydžių yra būtina. Pildymas maišas 50 vnt krašto yra patarimai 10 dydžių ir trijų skirtingų spalvų variantai gamtos, Aišku ir Balta prieinami. Patarimai yra lengva dirbti ir sumažinti modelis vieta būtina. Tiesios formos kad tilptų nagų patarimai beveik visus natūralius nagus.
Krašto tvarkant prasideda atitinkamą Dydis patarimai pasirinkimas. Klasifikavimas atliekamas nuo 1 iki 10, kad Dydis 1 apibūdina didžiausią patarimus, pavyzdžiui, nykštys. Atitikimo Nagų Patarimas sutaptų sėdi ant nagų kraštus, Patarimas iš pildymas krepšys gali būti patarimai su Feil 50 St. krašto į reikiamą ir Dydis. Su nago galiuko pridedamas specialus Patarimas klijai tai tikrai kad jokių oro burbuliukų forma natūralaus nago iki galiuko. Norėdami to išvengti, kad Nagelplättchen kelis kartus pirmyn ir atgal stumti. Tada nagų modelį padėtis medžiaga yra užpildytas aukštyn ir į savo galutinę formą. Pasirinktinis Spalva gelis arba UV nagų lakas suteikia atitikimo nagų dizainas, taip pat nagų meno papuošalai yra gatavo nago kaip įprasta.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis