Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų / Patarimas langelis
Nagų Patarimas langelį Fullcover patarimai 500 St. - puikus meno nagai dėl bet kurios formos

Informacija
+

Fullcover patarimai Nagų Patarimas langelį yra 100 vnt nagų patarimai plokščią formą ir 10 skirtingų dydžių. Dirbtiniai nagai gali būti sudaryta iš atskirai ir tiksliai tinka tokiam pasirinkimui. Natūraliai atrodančias ieškoti gražus meno nagai dėl elastinės medžiagos.

Puikus meno nagų modeliavimas su Fullcover patarimai stendų ar patenka su pasirinktą dydį. Nagų Patarimas langelį Fullcover patarimai 100 vnt įtraukti, todėl 10 skirtingų dydžių, kad reikia Patarimas dydis gali būti naudojamas kiekvieno nago. Meno Nagų Patarimas turi sutapti su nagai, taip, kad jokios įtampos. Patarimas reikiamos formos yra įdiegta, ji yra nustatyta su Patarimas klijai ant natūralių nagų. Labai svarbu, kad oro burbuliukai ant paviršiaus. Švelnus paspausdami maždaug 5 sekundes, stabilus lazdos galo ant nagų ir tada gali būti tvarkomi. Patarimas Blender rekomenduojama derinti perėjimų. Dirbtinių nagų yra paruoštos formos nagų dailės gali būti taikomos nagų lakas ornamentais ar visiškai padengti.


Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis