Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų / Degalus maišeliai
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Pildymas 50 vnt žiupsnelis patarimai - dirbtinius nagus su aukštos kreivė C
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Nagų modeliavimas su kraštutiniu atveju asocijuojasi iki ekstravagantiškų nagai patarimų, kurie yra ypatingai stiprus arkos tunelį. C-kreivė Pinchdesign su savo siaura į priekį forma prisitaiko aukščio atskirai ant natūralaus nago, todėl nėra klijavimo paviršių yra skiriamas. Ir pildymas 50 vnt žiupsnelis patarimai yra trijų spalvų ir 10 dydžių.
Geras rezultatas yra teisingas kraštutiniu atveju esminis patarimai Dydis. Galite pasirinkti vieną iš 10 skirtingų dydžių, tarpiniai dydžiai yra būtinas, jie pateikiami kartu lengvai. Patarimas turi sutapti su nago, siekiant išvengti įtampa. Ant galo paviršiaus klijai lašas pateikiamas, tada Nagų Patarimas ant nago plokštelės nuspaudžiamas ne kartą aukštyn ir žemyn. Todėl klijai yra tolygiai paskirstytas ir oro burbulų tarp nago ir Patarimas parama yra pašalintas. Vidutinio slėgio darė galo užtikrina dėl galutinės prievolės. Tada nagai kaip norimą gali perdirbti, pvz su nagų dailės ar spalvotų dažų schemą.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis