Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų pratęsimų / Degalus maišeliai
Pildymas 50 St. nagai patarimai - atsargų nagų salonas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Priklausomai nuo taikymo srities ir skonio pildymas maišas 50 vnt žnyplės galima gauti pobūdį, Aišku ir Balta patarimų spalvų. Dėl skirtingų dydžių yra Patarimas rasti kiekvieno nago. Kas yra ypatingas apie letena Patarimas: stiprus kreivė C ir lenktas kryžiaus istorija šį nagų dizainas jau dėl savo formos kaip gaudytojas.
Dirbtiniai nagai nagai patarimai dizainas tinkamas Patarimas dydžio pasirinktas ir įklijavote ant paruošto nago. Svarbu, kad Nagų Patarimas tiesiogiai ir slėgio su nagų kraštus baigia, jei reikia, gali į Feil galiuką iškeliamos į formą. Patarimas klijai užtikrina stabilią rankena. Tai svarbu kai klijuoti viršų, kad jokių oro burbuliukų forma tarp letena Patarimas ir natūralaus nago plokštelės. Tai yra pasiekiama galiuko nago atgal ir pirmyn nuspaudžiamas. Taigi plinta klijai ir oro yra perkelta. Geriausio talpumo letena patarimų, ar jie paspaustas keletą sekundžių. Tada patarimų forma pateikti ir yra pasirengę norimą nagų dailės.


Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis