Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas
Vylet-Nails Premium UV nagų lakas neonas blizgučiai - prašmatnus nagai, neonas

Informacija
+

Plonas klampumo gelio lako kartu neonas ir blizgučiai, unikalios. Vylet-Nails Premium UV nagų lakas neonas blizgučiai būti gamtos taip pat dirbtiniai nagai, traukia akį. Ilgas galiojimo laikas, taip pat nuolatinis spalvos intensyvumas yra apsaugotos pagal specialią tekstūrą ir vytinimo UV šviesoje.

Su Vylet-Nails Premium UV neonas blizgučiai neįprastas ir ilgalaikis nagų dizainas, kad nagų lako, yra šiek tiek pašiurkštinti buferiniu tirpalu, dėl dulkių nagų paviršiaus yra kruopščiai pašalinti šepetėliu. Gruntas naudojamas ant natūralių nagų pagrindo ir garantuoja optimalų sukibimą gruntas. Prakaitas per sūdymo išlieka ant nagų sluoksnį. Neonas blizgučiai gelio lako tada taikoma su šepetėliu plonu sluoksniu ir atsparios UV šviesoje 120 sekundžių. Kitą sluoksnį gali būti taikomas ir minimalus brandinimo laikas – didesnis spalvos intensyvumas. Kai kurios ypatybės Šis naujas aukštųjų technologijų UV nagų lakas - Glaisto, spalva, kailis - All-in-one skystis su mūsų UV gelis nagų lakas neonas Brokat!

-Nėra sukibimą ir blizgus sluoksnis svarbiau
-high-gloss nepermatomą spalvų
-Vaistai pagal UV ir LED šviesos
-Be prakaitavimas sluoksnis
-Labai paprasta programa kaip nagų lakas ir lengvai nuimamas
-Nuimamas, plonas klampus ir matinės spalvos želė. Gali būti naudojamas kaip nuolatinė nagų lakas
-nėra purtyti ir po
-100 % atsakomybę dėl visų nagų modeliavimo sistemų, tokių kaip gelio, akrilo ir stiklo pluošto
-iki 4 savaičių topsheet rankena ant savo nagų!

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis