Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / LED Geliai
NAIL-EON Želė Dažai HIGHLIGHTS

Informacija
+

NAIL-EON gelis dažai akcentai yra pritaikyti prie poreikių, paprasta ir lengvai nagų dailės. Gelio dangos gali būti naudojamas kartu su tradiciniais gelis modeliavimo arba kaip solo nagų lakas ir gali būti lengvai iš nagų ne poveikis žievelės.

Dangos taip pat dažnai nurodomos kaip matinis nagų lakas ar Gelpolish gelis. Jie suderinti geriausias nagų lako ir UV gelis ir suteikti stabilią dažų plėvelė ant nagų ilgas galiojimo laikas. Tai NAIL-EON gelio tiesiog ant manicured apdaila ir matinio taikomųjų natūralius nagus. Bazė kailis bus naudojamas geriausius rezultatus kaip pirmą sluoksnį. Gelio dangos taip po sūdymo. Visas gelio sluoksnių turėtų būti taikomas kaip retai ir sukietėjęs individualiai, todėl užtikrinamas visiškai išgydyti po UV lempa. Prakaito vienas lieka ant paviršiaus sluoksnis. Kaip kiekvieną modelį padėtis, viršutine danga kaip galutinis danga gruntas yra taikoma šiuo atveju. NAIL-EON gelio dangos akcentai yra rūgščių, todėl tinka alergiškiems. Išgydyti gali būti naudojamas UV lempos ir LED šviesos vienetų atžvilgiu.klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.5

Apžvalga

5
27
4
18
3
3
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis