Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas
NAIL-EON UV nagų lakas šilko - satino ir patvarus nagai

Informacija
+

Šilkiniai blizga nagai yra tinka kasdieniniam naudojimui taip pat kaip ir vakare. NAIL-EON UV nagų lakas šilko gali būti taikomas kaip įprastinių nagų lakas. Sūdymo apšviečiama UV lempa, šiame produkte yra didelis tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

NAIL-EON UV nagų lakas yra šilko už natūralius nagus kaip taikomos dirbtiniai nagai pagaminti iš akrilo arba gelio. Bazė kailis turi būti įdėtas į natūralius nagus kaip Glaisto, kurios grūdinimas gautas prakaitavimas sluoksnį ant nago paviršiaus. Visais atvejais, reikalingas patikimas sukibimo gruntas. Po nagų paruošimas, NAIL-EON UV yra taikomos nagų lakas šilko norimo atspalvio ir išgydyti su ultravioletinių spindulių. Pažymėtina, kad sluoksnio storis turi būti plona kaip galima pasiekti visiškai išgydyti. Prakaitavimas sluoksnis pašalinamas, šilkiniai spalvos nagų gali būti dabar tvarkomi įvairiais būdais. Arba į viršų chalatą kaip hermetiku būtų taikomi iš karto, taip pat Nagų dailė gali būti taikomos iki.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis