Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas
NAIL-EON UV nagų lakas ekstremalių blizgučiai - putojantis nagų dailės

Informacija
+

Gerai pasiruošę nagai prieš taikant NAIL-EON UV nagų lakas ekstremalių blizgučiai, norint pasiekti geriausių rezultatų. Tai yra nagus manicured bei modeliuojama ir gruntuotas su gruntas idealaus sukibimo. Natūralių nagų yra gruntuotas su Glaisto, prakaitavimas sluoksnis lieka ant nagų.
Taikomas NAIL-EON UV nagų lakas ekstremalių blizgučiai kaip įprastą nagų lako teptuku. Plonu sluoksniu tada tabakas UV šviesoje ir sukūrė savo žėručio poveikio. Dabar, dėl tolesnių veiksmų vyksta kaip įprasta. Arba sandarinimo išgrynintas nago būtų taikomi iš karto, arba dar vinis su įvairių elementų galima atlikti. Paltas, kurį labai blizgus, atsparus įbrėžimams ir taip ilgos tvirtos paviršius yra uždaryta į viršų. Nagų nafta, kuri užtikrina sklandų odelių, šviečia nagai ir gražių rankų rekomenduojama papildoma priežiūra.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis