Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas
NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas - ilgai patvarus Glittereffekt

Informacija
+

Už natūralius nagus, gelio ir akrilo nagai gali būti taikomas NAIL-EON UV nagų blizgučiai. UV gelis danga su Brzeżek poveikis yra taikomas paruošti nagų ir sukietėjęs po UV lempa. Tada galima taikyti nagų dailės arba tiesiogiai į gruntas.

Svarbu gerai pasiruošę nago. Dirbtiniai nagai yra modeliuojama ir valyti siurblys, tada taikyti gruntas. Natūralių nagų, taip pat gruntas yra reikalinga, NAIL-EON UV blizgučiai nagų lakas čia dokumentą sudaro Glaisto kaip bazė kailis. Vulkanizavimas prakaitavimas sluoksnio nebus pašalinti. Į Glitterlack kaip įprastinių nagų lakas plonu sluoksniu ant nagų ir sukietėjęs šviesoje. Toliau nagų gydymas pašalinti prakaitas sluoksnis su valymas, tada uždaromos vinis su viršutine danga. Kita vertus, prieš dar ornamentikos su įvairių nagų galima meno elementai. Su nagų nafta prie pabaigos gydymas užtikrina ypač švarus ir ryškus įspūdis.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

3

Apžvalga

5
0
4
0
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis