Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelinis Lakas
Gelinis Lakas NAIL-EON STRAIGHT - Gelis Lakas už Natūralius nagus

Informacija
+

Mūsų gelio dangos pasižymi gelinis lakas NAIL-EON STRAIGHT - gelis lakas ir juostelės dažų savybės. Jūs praleisti tik gruntas ir Glaisto, tada galite pašalinti tik mūsų gelis lakai po kelių dienų nago. Daugelis jau per metus-Erlanger gamintojo veikla naujus produktus iš mūsų į rinką ateiti su klientais trenkė kaip bomba. Taikant ypač lengva, kaip gelis tiesiai iš patogu ir praktiška Butelis gali būti naudojami ir taikomi. Į gelio kailis taip pat žinomas kaip LED, šviesos gydant nagų lako, gelinis lakas, gelish gelis. Gelio lako ar gelinis lakas pavyzdžiui, naudoti įprastinių nagų lakas, turi atlikti keletą preparatų. Pirma, nagus buferis su turi būti matinio prieš nagus tada valyti švaresnis ir kaip rišiklis gruntas bus taikoma. Po to, kai jis yra džiovinti ore, gruntas yra mūsų gelio laku Specialios Glaisto taikomos nagus nuo spalvos pokyčiai ir Apsaugo dažų likučių. Šviesa yra 2 minutės, UV Glaisto išgydyti. Prakaitavimas sluoksnis nepašalinama iš nagai, bet į Spalvos gelis danga yra tiesiogiai taikomi dar šlapias Glaisto. Į Nagai yra apšvitintas vėl 2 minutes UV šviesoje ir Spalva gelis išgydyti. Jei ypač turtingas ir intensyvių spalvų turėtų būti, patartina taikyti dviejų sluoksnių dažų. Jei esate tam Būtų darbo motyvas arba nagų meno Nenudžiūvę dažai turi būti atliekamas po viršutine danga gelio sluoksnis tepamas. LED ready! Taip, kad viršuje paltai nagus prieš Įbrėžimų saugo ir suteikia idealus apdaila, prakaitavimas sluoksnis Pašalina. Pabandykite šį naujos rūšies gelio metodas ir pamatysite kaip taikymas yra labai lengva. Jis sukietėja 120 sekundžių normalus UV šviesos prietaisai ir 30-60 sekundžių LED šviesos sūdymo vienetų.

klampumas
+

plonas vidutinis storas

Antspaudas
+

UV tinka

Tobuli, tvirti ir patvarūs nagai su UV geliais ir jiems tinkamais priedais: siūlome įvairiausių spalvų ir konsistencijų UV gelių, kurie UV lempos arba CCFL lempos pagalba sukietėja per 120 sekundžių. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su UV geliais.

LED tinka

LED gelių ir jiems tinkamų priedų pagalba nagus baigsite ypač greitai: LED lempos arba CCFL lempos pagalba LED geliai sukietėja per 30-90 sekundžių; galima naudoti ir UV lempas – tokiu atveju užtrunkama 120 sekundžių, kaip įprastai. Šiuos gelius norint nuimti šlifavimo neprireiks – juos galima nuvalyti. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai tinkami naudoti su LED geliais.

rūgščių

Jie nesukelia alergijos ir vis tiek neatsisakys gražus nagai. Tada naudojate tik rūgšties nemokamai gelis, nes tai tinka alergiškiems žmonėms.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.4471

Apžvalga

5
243
4
179
3
26
2
7
1
2

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis