Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Spalva Nagų lakas
Traškėjimas dažai yra hitu - atrodo kaip naudojamas / vintage atrodo

Informacija
+

Su mūsų nded traškėjimas lakas, mes davė produktą į rinką, kuris dabar jau būtina. Naujas, šiek tiek laiko tendencija nagų dizainas yra projektavimas traškėjimas nagai. Traškėjimas nagai atrodo taip, lyg jie sprogo ir sugauti. Daugelis taip pat kalbėti apie vintage atrodo, nes nagai atrodo šiek tiek vyresnio amžiaus pagal dizainas. Dėl specialių ingredientų, nesilaikantiems dažai po to, kai ji buvo taikoma ir taip norim spirgučių poveikis. Traškėjimas nagai visada yra unikalus, niekada pasiekti lygiai taip pat dizaino, kuris daro dizainas dar įdomesnis, nes jūs niekada nežinote kas rezultatas atrodys kaip, nes neturi įtakos gali veikti jungiamąją trūkio dangos. Tai labai paprasta naudoti. Visų pirma, yra bet kokios spalvos nagų lakas yra taikomas ir gali išdžiūti ore. Sutrumpinti džiovinimo laiką, gali būti naudojama remti produktą greičiau džiovinti. Traškėjimas dažų taiko į sausų nagų lako, ir jau po kelių sekundžių traškėjimas atsižvelgiant yra pastebimas poveikis. Dažai gali būti derinamas su visų standartinių nagų blizginimo priemonės. Kas nori pasiekti spalva-intensyvus rezultatų, o tai visada rekomenduojama pasirinkti spalvų kontrastas. Taip pat galite pasinerti į naujas modernus rūšies nagų meno technika ir dizainas jums jau netrukus fantastiškai graži traškėjimas vinys.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.25

Apžvalga

5
1
4
3
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis