Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Spalva Nagų lakas
nded Magnetinis Lakas

Informacija
+

Mes sukurti nuolat nauji produktai, skirti nagų dizaino pramonė. Su nded magnetinis lakas, mes davė naują produktą į rinką, su neįtikėtinai Magneticeffekte nagus, patys dizainas. Kruopščiai parinkti aukštos kokybės ingredientai yra aukštos kokybės ir spinduliavimo švytėjimą ant nago. Apjungia eleganciją ir blizgesį vienam produktui – tai mūsų magnetinių lakas, daug skirtingų spalvų. Dažai su metalo dalelių tepamas ant nagų kaip įprastas nagų lakas su teptuku tiesiai iš butelio. Kailis turi būti plonas. Po to, kai kurios mes tiekia, magnetas yra saugoma, kaip uždaryti ant nago. Magnetas yra kartu su ingredientais laku, kad vaivorykštinis metalo poveikis nagus. Magnetas judėjimas, jums pasiekti skirtingų modelių, linijų ir perėjimų, kuriuos norėtumėte pasiekti. Mes rekomenduojame jums kreiptis tamsiai bazė kailis, nes per tai magnetinis lakas ateina daugiau į savo. Apsaugoti magnetinis spinduliavimo nagus su spalvos pokyčiai ir įbrėžimų, mes rekomenduojame dar taikant viršų paltai ir sandarinimo geliu ir ryšį. Dizainas jums naujas modernus vinys šį neseniai pateiktų dažais.

Matmenys
+

0.03 Metras (m)
0.03 Metras (m)
0.074 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

5

Apžvalga

5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis