Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Spalva Nagų lakas
Pabandykite nded nagų blizginimo su holografinių efektų gražūs nagai

Informacija
+

Gražus gerai prižiūrimi ir stiliaus nagai labai padidinti bendrą išvaizdą, kurios yra skirtos su gražių kūrinių. Ne visada yra puikus nagų dizainas yra taip paprasta, kaip vienas norėtų. Klasikinės tapybos atrodo stilingas ir elegantiškas. Bet tai yra tiesiog per daug nuobodu kai. Nors nebūtinai. Mūsų holograma gali būti Nagų lenkų jūsų nagai spindi šviesos skirtingų Spalvoto vaizdo perdavimo. Pasinaudokite šį unikalų žaisti spalvų jūsų nagai ir gauti žavisi žvilgsnių. Dažai gali būti lengvai taikomos, kaip bet kuris tradicinis nagų lakas. Ji džiovinama, jūs turite gražus vaivorykštė mirguliavimas jūsų nagai. Žinoma, galite derinti nagų lakas su kitų papuošalų pvz indėlininkams ar mažas cirkonio. Dažai veikia atskirai bet taip pat labai spalvingi.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.3333

Apžvalga

5
4
4
8
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis