Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Spalva Nagų lakas
Perlų nagų lakas, nagų dizainas spalvų akcentai

Informacija
+

Jūs ieškote nagų lakas, kuris leidžia jūsų nagai sparkle? Tada galite nuspręsti nagų lakas, bet mūsų NDED Moss efektą, nes tai jums dažais spinduliavimo perlų poveikį jūsų nagai. Pirma, atlikti manikiūro. Taikyti bazė kailis tada, kuri neleido bet spalva ant nago plokštelės, kurios atsiranda ryškus spalvų pašalinti. Mūsų Patarimas: Dažų rankas atskirai ir tegul pirmasis ranka gerai išdžiūti, prieš tęsdami su kitų. Taigi, jūs galite išvengti mažas Photoshop, dar šlapias nagų lako. Imtis jūsų pasirinktos spalvos nagų lakas ant rankų, dažyti savo pirmuosius penkis pirštus ir tegul tai dažų sausos. Dabar pastebėsite ką mūsų nagų lakas su perlų poveikis yra didelės. Mes rekomenduojame taikyti antrą kailio, nagų lakas, bet, nes jums pasiekti ši vis dar supaprastintas spalva rezultatus. Taip pat šis sluoksnis yra visiškai sausi, jums reikėtų kreiptis dažų perteklių užplombuoti. Su šiuo, ilgesnio galiojimo spalvos danga garantuoja jums. Patį atlikite su kita ranka. Tarp kitų šias spalvas su mumis, gauti mūsų nagų lakas: rožinė, alyva, Eglė, rose, turkis ir kitų madinga Kibirkščiuojantis tonus. Gydyti save ir savo nagus spalvingas ieškoti ir užsisakyti savo mėgstamą spalvą su dideliu perlų poveikį, nagų studija-kokybės garso, už neįtikėtinai mažą kainą šiandien.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.3333

Apžvalga

5
3
4
2
3
1
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis