Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Spalva Nagų lakas
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Spalva Nagų lakas

Prižiūrėti ir natūraliai atrodantys nagai nulakuoti atrodo dar geriau ir tobulai pabrėžia individualumą. Svarbu ne tik kokias spalvas mėgstate, bet ir prie kokios progos jos turi būti pritaikytos. Naudojant NailDesign nagų lakus galima laisvai išreikšti kūrybinę fantaziją, kuriant nagų dizainą. Jūs rasite įvairiausių spalvų, tinkančių puoštis ir į verslo susitikimą, premjerą, ir į vakarėlį After-Work-Party, tad galite rinktis tiek iš blankesnių nagų lako spalvų, tiek iš pastelinių arba ryškių neoninių spalvų. Be to, nagų lakų sudėtyje nėra acetono ir jie tinka tiek dirbtiniams, tiek natūraliems nagams.

Pasinaudokite mūsų pasiūlymo įvairove ir panaršykite mūsų produktų svetainėje, NailDesign nagų lako kategorijoje. Jei Jūsų UV gelis atsiklijavo, galite pasinaudoti profesionaliu produktu Vylet-Nails Naildesign No Lite stabilizatoriumi, kuris užtikrins atitinkamą patvarumą. Lengvai lūžtančius nagus prižiūrėsite naudodami Vylet-Nails nagų kietiklį ir Vylet-Nails banguotų nagų užpildymo priemonę, kurias naudojant nebus įmanoma atskirti natūralaus nago nuo dirbtinio. Jums atsiveria didelis nagų lakų spalvų pasirinkimas nuo vasariškų spalvų ar blizgių atspalvių iki French nagų lako. Kad NailDesign lakas greitai išdžiūtų ant nago ir nebereikėtų ilgai laukti, įsigykite purškiamą džioviklį, kad Jūsų nagai kuo greičiau išdžiūtų, arba specialią priemonę, viršutiniu apsauginiu sluoksniu dengiančia nagą. Nagų dizaino nagų lakai skirti tam, kad Jūsų nagai taptų ypatinga puošmena.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis