Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Baigti Nagų lakas
Vylet-Nails viršaus sluoksnį už vienerių puikus jūsų lakuotus nagus

Informacija
+

Norite įbrėžimams ir puikus blizga nagai? Vylet-nails viršų kailio jums jis bus. Jis suteikia jums yra precedento apdaila. Tai lengvas žaidimas su ši speciali apdaila nagų lakas užplombuoti jūsų Natūralūs nagai šviežiai dažytas. Sudėtingą nagų lakas iš namų VÝLET-Vinys įtikina iš jos geresnėmis sausas sezonas. Jis yra bespalvis ir gali būti, nes papildomų išsivysčiusių Pinselapplikators labai lengvai ir tiksliai taikomi. Siekiant apsaugoti jūsų natūralų nagą, taip pat nuo išorės poveikio, pur kreiptis į viršų chalatą. Spalvos liveries, šio produkto paviršiaus yra padengta ir uždaromos. Spalva lakai gali todėl nebegali suskaidyti ir kampų susmulkinama į skiedras nuo praeities dalykas. Net gatavo meno nagai taip pat gali būti saugoma su šio VÝLET-Vinys-dažai nuo įbrėžimų ir spalvos. Jei turite rausvai arba rusvos, bet nepakeitusio spalvos nagų plokštelės, tai gali būti todėl, kad jūs naudojate gegužės ne Glaisto. Šiuo metu, pabandykite pristatė viršutine danga. Juodo stiklo butelis yra gerai ranka ir yra stilingas. Su kreivų rašyti vien teptuku butelis yra optinis pabrėžti savo darbo vienetui arba ant jūsų nagų stalo. Gauti profesionalių produktų už geriausias kainas su mumis. Pasinaudoti mūsų kainas ir pranešti savo pasitenkinimo gaminio įvertinimo.

Matmenys
+

0.032 Metras (m)
0.03 Metras (m)
0.077 Metras (m)

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4

Apžvalga

5
0
4
2
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis