Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Baigti Nagų lakas
Įbrėžimams atsparus, verleihender blizgesio sandarinimo lako nagai

Informacija
+

Jūs turite mažai laiko manikiūras jūsų nagai, dažai su nagų dailės papuošti ir tada viską, kad gauti įbrėžimams atsparus ir patvarus? Viskas ne problema! Pradžioje, kartoteka jūsų nagai norimo ilgio ir formos. Tada taikyti a Glaisto. Po džiovinimo, jūs dabar dažų spalvų dažų jūsų nagai. Nors ši danga drėgna valstybėje, kurioje yra gražus nagų dailės gali būti su darbu. Nagų lakas turi būti visiškai išgydyti su nagų dailės. Po to mes rekomenduojame mūsų NDED gruntas dažų. Galite nešioti per gatavo dažytos nagai lengvai. Jis apsaugo jūsų spalvos nagų lakas ir jūsų Ornamentas ant nagų, taip kad netgi įbrėžimų ir dažų, nei savo nagų dailės ištirpsta. Ši apdaila nagų lakas gali lengvai taikyti jo tankį. Taip pat grūdinimas šviesoje sūdymo vienetas nėra būtina, nes ji išdžiūna į orą, kaip kitų įprastinė nagų lakai. Dar, jums suteiks blizgesio jūsų nagai, įskaitant Nagų dailė - motyvai. Jei ieškote gana, o po tokias plomba, turite tapti pagaliau rasti pas mus. Taigi, nereikia laukti ir užsisakyti savo nagų gruntas aukštos kokybės produktas už mažą kainą.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

4.375

Apžvalga

5
5
4
2
3
1
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis