Mūsų pagalbos linija: +49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
Daugiau kaip 150 LED geliai
3 metų garantija apie visus prietaisus
Nuo užsakymo sumos, 29 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų lakas / Baigti Nagų lakas
No lite stabilizatoriumi idealiai tinka avarinis remontas ne oro įtraukimo

Informacija
+

Avarinis remontas, oro intarpai - No Lite stabilizatoriumi -Tikrai turite stumti kada nors užpildyti jūsų nagai, šiek tiek prieš save, ir jie yra negražus perėjimą nuo gelio ir nagų kaip rezultatas? Arba oro susiformavo pagal nagų želė per vis out ir dabar stovi šiuo metu? Nesijaudinkite, stabilizatorius galite sukurti su mūsų NDED Nr. Lite laikinojo ištaisyti abiem atvejais. Sklandus perėjimas su bauda failą ir įdėkite jūsų nagai norimo ilgio ir formos. Pašalinti padavimo su švaresnis. Priklausomai nuo jūsų poreikius galite taikyti gruntas, viena po to. Tai sustiprino atsakomybės tarp geliu ir nagų. Kitą žingsnį, prašome susisiekti su mūsų No Lite stabilizatoriumi. Dažyti jį kaip įprastinių nagų lakas paveiktoje zonoje ir palikti išdžiūti. Klijų dalys jame sukelti kad kėlimo gelis vėl prijungtas prie nago. Tai taip pat puikus apsaugą nuo liftų problema nagai. Tuo tikslu dėvėti stabilizatorius. Pagalba Nagellackentferners gauti taip pat lengvai tai atgal nuo nago. Danga, yra dalis mūsų produktų asortimentą finsh, nagų lakas yra aukštos kokybės nagų studija-kokybės, prieinama iš mūsų.

Antspaudas
+

Kietėjantys ore

Nagų dizainas be jokių kietinimo prietaisų: dekoruokite natūralius ar dirbtinius nagus be jokių prietaisų, kuriems reikia elektros maitinimo. Šiuo patvirtinimo ženklu pažymėti produktai kietėja patys ore.

Atsiliepimai
+

Bendras įvertinimas

3.7143

Apžvalga

5
1
4
4
3
1
2
1
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€

nded tarptautinis