Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų failai
Exchange failus plastikas - higienos failus nagų salonas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Taigi vinis prižiūrimi ir puikiai veikia, jis turi iki modeliavimo arba būti pareiškiamas nagų dizainas teisinga forma. nded pakeisti failų iš plastiko yra idealus įrankis, kai reikia higienos manikiūro arba natūralaus nago paruošimas modelio vietą. Aukštos kokybės švitrinis popierius užtikrina geriausius padavimo rezultatus, pagal paprastą metodą pakeisti popieriaus padavimo, lieka higieniškai, saugiai dirbti su failu.

Taikymo failus yra labai paprastas. Mainų failo teisingu kampu nago pridedamas ir kitus failus, kuris parduotuvėje iš daugybės variantų yra nded, ir perteklius medžiaga pašalinama atidžiai ir mažais žingsneliais. Failai yra tinkami natūralius nagus, taip pat modelis įdėklo medžiagos apdirbimo. Specialusis dalykas apie nagų failai, kurie yra prieinami tik failą, susiaurėjančios failą arba plačios tiesios nagų failą yra akivaizdus po paraiškos padavimo. Naudotos šlifavimo paviršius paprasčiausiai atimamas iš nagų failą plastikiniu korpusu – geriausia prieš akis klientų, parodyti higienos darbus. Stabilus puošmena gali būti valomi prireikus dezinfekavimo priemonė. Tinkamas padavimo silikoninio porolono parduotuvėje pagal užsakymo numerį V6901.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis