Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų failai
Exchange failus nerūdijančio plieno - viršų profesinės nagų salonas
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Tik gerai formos nagų, galite gauti meno kūrinys. Būti visų ir pabaigoje visi yra teisė nagų failą, kuris turi būti ne tik patogus, bet taip pat tvirtas ir higienos. Keisti failų sistema, šie reikalavimai yra lengvai įvykdyti. Po kiekvieno naudojimo, padavimo paviršius lengvai keičiami, net aukščiausius reikalavimus higienos priemonės, tokiu būdu yra tenkinamos.

The Exchange failus iš nerūdijančio plieno susideda iš aukštos kokybės metalo, kuris yra itin tvirtas, taip pat šviesa kaip plunksna. Medžiagos padavimo kūno ateina iš lėktuvų ir duoda tik geriausias savybes. Padavimo, tiesios, formų taikymo trapecijos ir platus turima, atitinkamus padavimo paviršiai yra privalomi. Jie gali savo šeimos paketas užsakymo numeris V 6911 parduotuvėje. Po kiekvieno naudojimo, atimamas klijuojamo paviršiaus be klijų likučių iš nerūdijančio plieno korpusas. Nauji žaidėjai gauna naują ir nepanaudotų nagų dildės manikiūras ar modelio padėtį rengiant. Idealas yra, jei paraiškos pateikimo keisti paviršių prieš klientų akis. Tai sukuria pasitikėjimu ir profesionalumu. Taip pat higienos, tvarkymas gali būti mados su padavimo kūno: tai gali būti lengvai valomi prireikus – dezinfekavimo priemonė.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis