Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nagų failai / Buferis + Poliravimas blokas
Neonas buferio - šlifavimo ir korekcijos nagai
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Buferiai yra neatskiriama dalis priemonių rinkinys nagų dizaineris. Ypač neonas buferinis tirpalas su savo baudos Granuliacija galima individualiai. Jis ne eiti į priekį gamtos ar meno nagų Roughening, bet taip pat tinka gerai pataisos kraštai nago.

Geras buferinis ne tik geras Mala, bet yra ir ranka. Neonas buferinis tirpalas naudojamas po to nagų dildės savo korekcijos darbui. Taigi su bauda šlifavimo paviršiaus kitimas tiksliai grind, kad akrilo ar gelio nagų keltuvų, rizikos tokiu būdu gerokai sumažėjo. Priklausomai nuo to, ar paviršiaus arba pasirinktinai šlifavimo darbus turi būti pakartotas, panaudojome puslapis šlifavimo blokas arba vienas jo galas. Valyti buferis tiesiog išjudinti iš ir gali būti naudojamas vėl ir vėl – Manikiūras ir nagų. Neonas buferis nuo nded online parduotuvė prieinama violetinė ir žalia – ryškios spalvos oranžinė, geltona, rožinė, ir atitinka bet dekoro.


Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis