Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Nagų tatuiruotės
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Nagų tatuiruotė spalvinga prancūzų stilius - spalvingas nagų dailės klijuoti
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Širdis ir žvaigždžių laimingas Regenbogenfarben idealiai tinka nagams spalvinga ir protingas mados. Nagų tatuiruotė spalvinga prancūzų stiliaus taikymas labai lengvai. Lipnios nagų lipdukai yra lengvai taikomas ir geriau Galiojimo laikas uždaromos.


Taigi nagų tatuiruotė spalvinga prancūzų stiliaus nago visam laikui ir patikimai laikosi, taip būtinas geras Pasiruošimas. Vinis yra kaip įprasta manicured formos ir pastatytas pagal modelį padėtis. Ant galutinio paviršiaus, švarus mažas lipdukas gali dabar visiškai būti išdėstyti pagal prašymą. Norimą motyvai, kurie yra Įrašyti vežėjas filmas su pincetu, iškirpti, jei reikia, kad forma ir nustatyti švaraus nago. Tvarkingų taip pat galima drėgnas gelis. Perteklius lipdukas medžiaga gali, tam tikrais atvejais, su į Pašalinti failą. Taigi, Nailart lipdukas ilgai ir patikimai nago Stick gruntas turi būti taikomas kaip apdaila. Priklausomai nuo nago tinka laku arba viršutine danga. Galutinis sluoksnis suteikia visam laikui gražūs nagai su vaizduotės nagu tatuiruotės ryškių spalvų.

Atsiliepimai
+

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis