Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Pirkimo sąskaita & daugiau
Nuo užsakymo sumos, 59 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Dovanos nuo 49,00 €
Jūs esate čia: Kosmetika / Sveikatingumo priedai
YOUMAXX - išlaikyti šiltas masažo akmenų
Attēlu krāsa var atšķirties.
Informacija
+

Iš Azijos, šiltais akmenimis ateina masažas, mažina stresą ir atsipalaiduoti poveikio gylα. Raumenų įtampa, didėja apskritai bendros gerovės. Karštų akmenų masažu masažo Studios, bet ir kitas sritis, kosmetika, spa ir sveikatingumo centre siūlomos.
Įvairūs priedai yra būtinos įgyvendinti tokį naujoviškų bei raminantis masažas. Karšto uolienos, kurias sudaro daugiausia basalt uolų yra širdies masažas. Jūs ant kūno, paplitusios visoje odą gylio uolienos saugomi šilumos. Karštų akmenų tikslinių masažas gydymo taip pat gali būti, ypač sukamieji judesiai gali būti vykdoma gerai. Tai idealus šildymo akmenys YOUMAXX FEEL STONED Heater - Masažo akmenų krosnis. Įrenginiui reikia tradiciniu būdu gaminamos energijos tiekimas, norimą temperatūrą gali būti patogiai atrinkti termostatu. Integruota lempute rodo šildymo sąlyga vieneto, šviesos orientuoto grūdėtumo elektrotechninių lakštų išjungimas, pasiekė pasirinktos temperatūros vienetais. Karštų akmenų yra pašalintas su mediniu šaukštu, džiovinti ir ant sveikos odos.

Matmenys
+
0.3 Metras (m)
0.47 Metras (m)
0.17 Metras (m)
instrukcijos
+

Visų pirma į prietaisą sudėkite akmenis, tada pripildykite jįvandeniu.

1 veiksmas: prieš pirmąjį naudojimą visus akmenis nuplaukite.

2 veiksmas: kištuką įkiškite į šakutės lizdą, įjunkite prietaisą ir pakartotinai paspausdami + mygtuką kairėje pusėje parinkite pageidaujamą temperatūrą. Dešiniame langelyje pasirodys aktuali temperatūra. Vandeniui pasiekus pageidaujamą temperatūrą, ji bus išlaikoma automatiškai su nedideliais svyravimais.

3 veiksmas: užsidegusi indikatoriaus lemputė rodo, kad prietaiso kaitinimo elementas pradeda kaisti. Jei lemputė išsijungia, reiškia, kad nustatyta temperatūra pasiekta.

4. veiksmas: iš vandens indo atsargiai išimkite pirmąjį akmenį. Patikrinkite temperatūrą laikydami jį rankoje. Temperatūra turi būti šilta, bet ne nemaloni.

5 veiksmas: užbaigus procedūrą, prietaisą išjunkite.

Atsiliepimai
+
Bendras įvertinimas
5
Apžvalga
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Nėra, kad šio elemento kalbą komentarus.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€
nded tarptautinis